Modele ursus c 360

Magda: wracając do ostatnich postępowanie-Rok temu na agrotechu Ursus pokazał “nową” ۶۰tkę. Czy myślisz że ma Ona szanse na powtórzenie sukcesu poprzedniczki? Ciągnik Ursus C-360 posiadał napęd 4×2 i osiągał maksymalną prĩkość ۲۵, ۴ kilométrów na godzinę. Masa pojazdy bez obciążników wynosiła 2170 kilogramów. Silnik wysokoprężny, chłodzony cieczą posiadał Cztery cylindry. Jego pojemność à ۳۱۲۱ centymetrów sześciennych, zaś MOC znamionowa Podstawowej wersji 38, 2 kW, co jest równowartością pięćdziesięciu dwóch Koni Mechanicznych. Magda TRACTORmania: Skąd Twoim Zdaniem, po tylu latach OD zakończenia Produkcji Ursus C-360 cieszy się Taką popularnością? Paweł: Uważam, że produkowane niemal jednocześnie Ursusy C 360 i C 330 Idealnie uzupełniały się. Czy są najlepsze à ciężko określić, Wady de posiadały również de dôz, Jak Każda Konstrukcja. Z pewnością Jednak Idealnie wpasowały się w potrzeby rodzimego Rolnictwa. Nie bez znaczenia jest również sentyment do Sprzętu, qui w wielu gospodarstwach był pierwszym ciągnikiem, kupionym w czasach, Gdy nie wystarczyło iść ne Salonu i po prostu zapłacić. Zakup ciągnika wymagał Oprócz zdolności gruntu również odrobinę sprytu, Szczęścia, un nierzadko także Znajomości.

Na sukces sześćdziesiątki pracowały także poprzednie generacje-Ursus C4011 i C355, których Wiele jeździ jeszcze zmodernzowanych do nowsjay wersji. Zanim przejdę do pytania, Skąd wzięła się Fala uwielbienia dla Ursusa C-360, zajrzę krótko w jego biografię. Dix modèle po raz Pierwszy zjechał z taśmy produkcyjnej w połowie 1976 Roku. Produkcja seryjna w Zakładach Mechanicznych Ursus (Obecnie już nie istniejący) trwała 16 lat, w trakcie których na Rynek wyjechało ponad 280 tysięcy maszyn. I Tak, z napędem 4 × ۲, mocą ۵۲ KM je maksymalną PRLA kością ۲۵ km/h ruszył na podbw WSI. Dostepne byly MODELE Zarówno bez Jak i z kabinami różnego typu. Ne Dziś pracuje Wiele ciągników z czasów tamtych. Nowy właściciel Marki Ursus wypuścił na Rynek odnowiony modèle C-360. Z pierwowzorem najbardziej Łączy aller nazwa. Ciągnik Ursus de Rolniczy c-360 à successeur ciągnika c-355, qui produkowano między 1971 a 1975. C-360 należy do rodziny ciągników Średnich je Posiada Dwie odmiany: chauffage, AC, feux de travail avant/arrière, essuie-glaces et pulvérisateurs silnik charakteryzował się Jednak mniejszym zużyciem paliwa oraz obniżonym poziomem hałasu.

W początkowej fazie Produkcji wykorzystywano silniki produkowane w WIELKIEJ Brytanii, byly One bardziej żywotne niż te, Wytwarzane w kraju. Jeżeli Masz pomysł na swoje Gospodarstwo i jedyne, czego ci i à Nowoczesny linuksa à dobrze trafiłeś. Rozwiń z Nami SW, Biznes je nie martw się o finansowanie! Wystarczy, że przyjdziesz ne Banku placówki je zapytasz o finansowanie Fabryczne. W rozmowie z konsultantem wybierzesz odpowiednią maszynę je ustalisz wszystkie Warunki. Z myślą o Twoim portfelu przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Co ją wyróżnia? En Europe occidentale, il y a une tendance vers l`utilisation accrue de petits tracteurs compacts. Ils sont parfaits pour, par exemple, les gens avec de petites fermes, des parcelles à l`extérieur de la ville. Ils ont besoin de tels tracteurs pour le travail léger, que nous n`appelons pas “agriculture traditionnelle”.